Program
Mimó és Csipek a városban
Gyertek el egy városi kalandtúrára, és segítsetek Mimónak és Csipeknek megtalálni a találós kérdésekre a választ, hogy egy közös alkotás részesei lehessetek!
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2023. október 7. szombat, 11:00
Milyen a hangja a vízzel megtöltött befőttesüvegnek? Mire használhatunk egy törött, csorba teáskannát? A környezettudatos városi élet kihívásaival, valamint Mimó és Csipek barátainak mindig kreatív megoldásaival ismerkedhetünk meg a „Mimó és Csipek a városban” c. bábelőadáson.
A Mimó és Csipek a városban c. mesekönyv alapján bábszínpadra írta: Futó Ákos és Mákszem Lenke
Díszlet, jelmez és bábmechanika: Sántáné Kalapács Andrea és Szűcs József
Szűcs Anikó által készített grafikák alapján a bábokat tervezte és nemezelte: Szabóné Németh Bea
Zenéjét szerezte: Futó Ákos
Bábszínészek: Mákszem Lenke és Erdei Gergő
A bábelőadás hossza: kb. 40 perc
4-6 éveseknek ajánlott!
Ajánlatunk
Az elmúlt években Dés László új fejezetet nyitott pályáján. Kilépett a nyilvánosság elé saját magának írt dalaival, leült a zongorához, és személyes hangvételű előadóként szólaltatta meg új szerzeményeit és régi klasszikusait. Az új lemez megszületése és az Arénában bemutatott nagyszabású ősbemutató koncert után most országos turnéra indult a „Mi vagyunk a Grund!” című műsorral, amelynek egyik kiemelt állomása a Tokaj Fesztiválkatlan különleges szabadtéri színpada.
Falusi Mariann új, önálló estje a Törvénytisztelő tolvajok. A klasszikus zenéből merítő popdalokat veszi sorra sokszínű zenekarával. Ahogy mondani szokás: nincs könnyű és komoly, csak jó és rossz zene.
Ajánló
Anyák napi különleges koncert
Zorán neve fogalom a magyar zenei életben, koncertjei mindig ünnepnek számítanak.
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!


