Program
MIKROMACSÓ
Noémi dühös, mert szakított vele a barátja, Beni. Beninek valahogy elege lett, és azt mondta, térre van szüksége. Hogy tudjon gondolkodni. Mert ha együtt vannak, akkor nehezebb átlátnia, hogy mit ad fel kettejükért. Dühítő.
több
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2026. január 7. szerda, 19:00
Mondjuk, még mindig jobb, mint Noémi előző csávója, Szabi. Szabi nem volt hajlandó „női munkát” végezni. Szabival nem lehetett komolyzenét hallgatni, mert az „buzis”.
Mondjuk Szabi még mindig jobb volt, mint Noémi első szerelme, Gyuri. Gyurival nem lehetett a szexről beszélgetni. „Azt csinálni kell, nem beszélni róla.”
Mondjuk Gyuri még mindig jobb volt, mint Noémi bátyja, Tomi.
Mondjuk Tomi még mindig jobb, mint Noémi apja, Nándi.
Noémi dühös.
Játssza: Major Irma, Juhász Vince
Író, rendező: Király Dániel
Az előadást feldolgozó beszélgetés követi. Megtekintését 14 éven felülieknek ajánljuk.
A feldolgozó beszélgetés moderátora: Meyer Lili
Freeszfe - Ne csak nézd! pályázat Jurányi - nyertes előadása
Támogató: Freeszfe, Füge Produkció, Jurányi Ház
Ajánlatunk
Falusi Mariann új, önálló estje a Törvénytisztelő tolvajok. A klasszikus zenéből merítő popdalokat veszi sorra sokszínű zenekarával. Ahogy mondani szokás: nincs könnyű és komoly, csak jó és rossz zene.
Zorán neve fogalom a magyar zenei életben, koncertjei mindig ünnepnek számítanak.
Zorán neve fogalom a magyar zenei életben, koncertjei mindig ünnepnek számítanak.
Ajánló
Zorán neve fogalom a magyar zenei életben, koncertjei mindig ünnepnek számítanak.
Zorán neve fogalom a magyar zenei életben, koncertjei mindig ünnepnek számítanak
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!
