program
Vissza a feladónak
Vissza a Feladónak
„Nem túlzottan - Irodalmi Est”
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Torsdag, 05. Oktober 2017 17:00
„Egy nagy tévedés volt az egész.”
Így indult Henry Chinaski pályája az Amerikai Egyesült Államok Postahivatalánál, mint helyettesítő postás.
Márpedig ez a munkakör nem nyámnyiláknak való. Lekopott névtáblák, kóbor ebek és válogatottan őrült népek őrlik az ember idegeit, nyakon öntve elviselhetetlenül hülye munkatársakkal, és nyakas főnökökkel.
Hát lehet ezt bírni? Főleg ha alkoholista vagy? Pláne ha az aktuális nőd is kiadja az utad?
Hank válasza egyértelműen: IGEN!
Veleszületett természetességgel mesél életéről, mindazon örömökről és bánatokról, vagy épp hétköznapi megaláztatásokról, amikkel bárki találkozhat a saját életében.
Sokszor szellemes, néha tragikusan mély tanulságokat adva válaszként.
Aktuelt
Zorán neve fogalom a magyar zenei életben, koncertjei mindig ünnepnek számítanak.
A teltházas MVM Dome-ban bemutatott jubileumi „Kökény 50” koncert mérföldkő volt Kökény Attila és Rakonczai Viktor közös pályáján. Az országos koncertsorozat elsöprő sikere után most egy új fejezet kezdődik.
A teltházas MVM Dome-ban bemutatott jubileumi „Kökény 50” koncert mérföldkő volt Kökény Attila és Rakonczai Viktor közös pályáján. Az országos koncertsorozat elsöprő sikere után most egy új fejezet folytatódik: az „Újra látlak…” turné kiemelt állomása 2026. június 6-án a Tokaj Fesztiválkatlanban érkezik meg a közönséghez.
PÅ PLAKATEN
Zorán neve fogalom a magyar zenei életben, koncertjei mindig ünnepnek számítanak.
Anyák napi különleges koncert
Zorán neve fogalom a magyar zenei életben, koncertjei mindig ünnepnek számítanak
Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.


